BK Lovćen i omladina u prijestonici Cetinje “sa biciklom u saobraćaju”

Biciklistički klub Lovćen je uz podršku matičnog Saveza, Opštine Cetinje i partnera, 4.juna 2021, realizovao zanimljiv događaj pod sloganom “Sa biciklom u saobraćaju“. Ovu aktivnost su rado ispratili svi ljubitelji biciklizma u prijestonici, međutim, najbolja publika su bila djeca i omladina koja se rado priključila vožnji ali i prisustvovala edukativnom dijelu, odnosno pokaznim vježbama upotrebe bicikla u saobraćaju.

BK Lovćen je za sada jedini registrovani biciklistički klub iz prijestonice i član Saveza koji radi na promovisanju biciklizma, a kako je jedna od uloga Saveza i edukativnog karaktera, Savez pozdravlja ovakve i slične aktivnosti.

Više fotografija sa manifestacije koje je zabilježio Đuro Čelebić su dostupne u našoj galeriji na sajtu.

FOTO: Đuro Čelebić